Anda’s PasauleIemiegot.. Sapņojot ar atvērtām acīm.. skatoties debesīs.. stāvot kājās trolejbusā.. braucot vilcienā.. Tiek tverti mirkļi, kuros esi tikai pats un savas domas.

Es gribētu…

Ceļot.

parkinnvincentmosch.jpg

Vācija manā sirdī vienmēr ir ieņēmusi īpašu vietu.. Intuīcija teic, ka šajā valstī pavadīšu vairāk kā vienu dienu. Un tas sakrīt ar maniem sapņiem.
paris-night.jpg

Franču valodas kursi pusotra mēneša garumā lika iemīlēt šo smirdīgā siera un sausā vīna valsti. Tur ir kas vairāk. Man tas ir jāatklāj.

Ķīna

Ķīna. Aizraujoša kultūra. Fascinējošs valodas skanējums. Aizverot acis, redzu sevi tur, tipiskā, parastā klases telpā, mācoties no cilvēkiem un dodot pretī savas zināšanas.

Es gribētu iemācīties šo valstu valodas.

Es gribētu..

Strādāt ar cilvēkiem, dalīties savā pieredzē, iedvesmot viņus aizmirst savu nedrošību, sapņot un ticēt savām tiesībām uz pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi.

Atrast personisko laimi. Atbalstu tajās lietās, kur jūtos.. vientuļi.. Gandrīz kā bērnībā, kad mans sapnis bija kājām šķērsot Takla Makana tuksnesi, bet nevarēju atrast pat vienu partneri šim piedzīvojumam.

Likt vecākiem ar sevi lepoties. Būt spējīgai viņus atbalstīt un nodrošināt, jo viņi, gluži kā daudzi cilvēki pasaulē, ir pelnījuši daudz ko labāku nekā saņem šobrīd.

Izdarīt vismaz vienu lietu savā dzīvē no kā man ir ļoti, ļoti bail.

Atrast sevi. Priekšā daudzas takas. Atrast īsto.Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

et cetera
%d bloggers like this: